*Hamamelis Virginiana Flower Water, *Glycerin, Aqua (Water), Xanthan Gum, Carbomer, Sclerotium Gum, Lecithin, Benzyl Alcohol, Pullulan, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Polysorbate 20, Mica, Silica, *Citrus Grandis Peel Oil, Dehydroacetic Acid, Retinol, Lecithin, Sodium Benzoate, Limonene.

*Ekologiški ingredientai

Kaukę tepkite plonu sluoksniu ant švarios bei toniku sudrėkintos veido, kaklo, dekoltė  odos bei aplink akis. Palikite 15 minučių arba per naktį ir nuvalykite drungnu vandeniu suvilgyta medvilnės servetėle ar kosmetiniu rankšluostėliu.  Rekomenduojama naudoti vakare, 2 – 3 kartus per savaitę. Dienos metu rekomenduojama naudoti SPF 50 apsaugą.

„The Organic Pharmacy“ gimė iš noro sukurti geresnį grožį

Pirmoji parduotuvė atidaryta 2002 metais Londono Kings gatvėje. Pagrindinis tikslas, – kurti 360 laipsnių grožį, tai yra rūpintis visapusiškai tiek išoriniu, tiek ir vidiniu grožiu, todėl The Organic Pharmacy savo asortimente turi ne tik veido ir kūno kosmetikos produktus, bet ir maisto papildus. Produktai išsiskiria natūralių ingredientų gausa yra  gaminami pasitelkiant aukštąsias technologijas bei klinikinius tyrimus. The Organic Pharmacy produktai yra žinomi visame pasaulyje, juos galima įsigyti daugiau nei 36 šalyse.

Ekologiškas veiksmingumas

Kompanija The Organic Pharmacy išsamias sveikatos žinios paverčia išskirtinėmis produktų formulėmis, kurios sujungia botanines, homeopatines ir kosmetikos žinias ir kuria naują švaraus, efektyvaus grožio standartą.

Kur įmanoma The Organic Pharmacy naudoja geriausius ekologiškus ingredientus ir tiek pat daug dėmesio skiria išorės priežiūrai, kiek ir vidinei sveikatai ir pusiausvyrai, nes tikrasis grožis prasideda iš vidaus.

Pagaminta Londone su Meile

 The Organic Pharmacy produktų tyrimai, formulių kūrimas ir produktų gamyba yra atliekama nuosavoje kompanijos laboratorijoje Londone. Kiekvienas produktas yra pagamintas su meile, mokslu ir žiniomis mažomis partijomis, kad būtų užtikrinta griežta kokybės kontrolė ir maksimalus veiksmingumas.

The Organic Pharmacy kosmetikos apdovanojimai

Rekomenduojama kartu su:

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

16 kitų prekių šioje kategorijoje: