Aktyvūs filtrai

Toninis vidutinio atspalvio BB kremas „Skin...

Prieinamumas: 7 Turime sandelyje

Lengvas daugiafunkcinis vidutinio atspalvio BB kremas lengvai susigeria į odą, kad paslėptų netobulumus ir suteiktų vidutinio tamsumo, šiek tiek matinį atspalvį.

Natūralios kilmės pigmentai ir šviesą atspindintys mineralai padengia odą, skaistina ją, suteikia jaunatviško spindesio ir natūralų šiek tiek matinį atspalvį.

YOUNGBLOOD YB2 pudros šepetėlis biriai ir...

Prieinamumas: 19 Turime sandelyje
Birios ir skystos pudros šepetėlis - tai nuostabaus dizaino, švelnus šepetėlis, rankomis pagamintas iš menininkų sukurto kokybiško Taklono sintetinio pluošto. Nuostabiai minkštas ir preciziškai tikslus pudros šepetėlis yra kruopščiai sukurtas taip, kad be vargo veiktų su visais mėgstamais "Youngblood" produktais, skirtais biriai ar presuotai pudrai tepti. 

YOUNGBLOOD YB3 poliravimo šepetėlis skystam...

Prieinamumas: 21 Turime sandelyje
Poliravimo šepetėlis skystam makiažo pagrindui -  yra nuostabaus dizaino, švelnus šepetėlis, rankomis pagamintas iš menininkų sukurtų Taklono sintetinių pluoštų. Nuostabiai minkštas ir preciziškai tikslus skystas šepetėlis yra kruopščiai suprojektuotas taip, kad be vargo veiktų su visais mėgstamais "Youngblood" produktais ir padengtų skystą makiažo pagrindą.

YOUNGBLOOD galingas duo: mineralinis ilginantis...

Prieinamumas: 2 Turime sandelyje

Efektyviausias rezultatas, kai jie yra kartu!

Šis specialus rinkinys leidžia dar lengviau išnaudoti visas mūsų mineralinio blakstienų tušo ir blakstienų bazės privalumus! Blakstienų bazė padidina blakstienų apimtį, kad jos taptų dar ilgesnės ir sodresnės. Blakstienų tušas jas padaro dar labiau ryškesnes ir gražesnes.

Tinka: Visiems