Kokybė • Patirtis • Išskirtinumas

Tikprofesionalams.lt tikslas – pasiūlyti savo srities profesionalams 360° visapusį palaikymą. Šioje platformoje susijungia gausus pačių inovatyviausių grožio bei sveikatos produktų asortimentas su itin dideliu dėmesiu bei pagalba ekspertams. www.tikprofesionalams.lt rasite kruopščiai atrinkus produktus, mokymus, konferencijas bei visas naujienas. Mūsų pagrindinis siekis yra suburti savo srities profesionalus informatyvioje platformoje, kuri būtų patogi ir ypač naudinga Jūsų darbui. Mes žinome, kad profesionalų laikas yra labai brangus, dėl to ši platforma skirta būtent tam, kad palengvinti Jūsų kasdienį darbą. Užtikriname kokybišką ir sklandų bendradarbiavimą ir tikime, kad ši vieta padės Jums dar labiau tobulinti savo sritį. Pradėkime to siekti kartu.

Tikprofesionalams.lt narystės privalumai Jums

Platus asortimentas.

Platus ir profesionalų kruopščiai atrinktas inovatyvių grožio bei sveikatos produktų asortimentas iš pasaulyje puikių atsiliepimų sulaukusių prekinių ženklų. 

Mūsų tikslas – pasiūlyti Jums produktus, kuriuos atrenkame pagal aukščiausius standartus. Tikprofesionalams.lt asortimente rasite nuo medicininės ir ekologiškos kosmetikos iki švarios sudėties maisto papildų. 

 Seminarai ir mokymai.

Moksliniai seminarai, mokymai, workshop‘ai, webinar‘ai ir konferencijos rengiami atsižvelgiant į aktualiausias problemas. Dažnai pasitelkiant užsienio lektorius, kurie supažindina su inovatyviausiomis naujienomis. Jūsų patogumui seminarai, workshop‘ai organizuojami didžiuosiuose Lietuvos miestuose. 

 Asmeninis vadybininkių dėmesys.

Tikprofesionalams.lt komandoje – savo darbą mylinčios ir puikiai išmanančios vadybininkės visoje Lietuvoje, kurios profesionaliai ir greitai reaguoja į individualius Jūsų poreikius, pasiūlant tinkamiausius sprendimo būdus. 

TP Apie mus ikonėlės-04.png Lojalumo programos ir specialios nuolaidos. 

Vertiname klientų lojalumą, todėl sudarius sutartį, galioja profesionalams skirtos nuolaidos, mėnesio akcijos, bei lojalumo programa, išskirtinai pritaikyta mūsų klientams. 

 Užsakymai internetu.

Patogus produktų užsisakymas www.tikprofesionalams.lt el. parduotuvėje. Perkant per tikprofesionalams.lt, užsakymą galite atlikti Jums patogiu laiku. Užsisakant per tikprofesionalams.lt, nemokamas pristatymas nuo 60€ (užsisakant per regiono vadybininkę – nuo 90€).  

 Patogus ir greitas pristatymas.

Įvairūs apmokėjimo būdai bei patogus prekių pristatymas per 2-3 d.d., renkantis jums patogų kurjerį.

 Marketinginis palaikymas.

Nuolatos aktyviai reklamuojame produktus per populiariausius reklamos kanalus. Taip pat suteikiame reklaminę medžiagą bei pagalbą Jums (nemokami informatyvus produktų vadovai, procedūrų protokolai, lankstinukai, skrajutės, plakatai, katalogai ir kainynai, maišeliai produktams, mėginukai). 

Privati klinika „Biofirst“, kurioje dirba 100+ sveikatos bei grožio specialistų.

Konsultacijos su itin aukštos kompetencijos „Biofirst“ klinikos gydytojais bei specialistais. Savo gydytojų komandoje turime medicinos mokslų daktarus, profesorius, farmacijos specialistus, kurie dalyvauja produktų atrankoje, klientų konsultavime, paskaitų vedime. 

TIKPROFESIONALAMS.LT narystė

Norint pasinaudoti pilnais tikprofesionalams.lt narystės privalumais, Jums reikia pasirašyti sutartį su viena iš mūsų vadybininkių. Susisiekite užpildę bendradarbiavimo formą čia.

*Šiame puslapyje pateikiama informacija yra skirta tik profesionaliam naudojimui.