Mes siekiame, kad mūsų klientai galėtų pasisemti visapusiškų žinių, todėl suteikiame galimybę dalyvauti aukščiausių standartų seminaruose, mokymuose, konferencijose bei webinar’uose, kurių lektoriai – tikri savo srities ekspertai!

Lektorė Rasa Neverauskaitė
Rasa Neverauskaitė

Akredituota tarptautinės grožio ir SPA specialistų ruošimo mokyklos ITEC dėstytoja, lektorė, tarptautinė trenerė, SPA terapijos specialistė – kosmetologė. Dėstytoja taip pat turi tarptautinio verslo magistro ir ugdomojo vadovavimo (angl. coaching) specialisto diplomus.

Nuo 2004 metų skaito paskaitas grožio specialistus rengiančiose kolegijose bei mokyklose, veda praktinius seminarus kosmetologams bei SPA terapijos specialistams.

Lektorė Doc. dr. Diana Barragan Ferrer
Doc. dr. Diana Barragan Ferrer

Doc. dr. Diana Barragan Ferrer yra baigusi doktorantūros studijas Prancūzijoje – Institut National Polytechnique de Toulouse ir Kauno Technologijos Universitete, turi įgijusi du daktaro laipsnius chemijos srityje. Specializacija – aktyvūs komponentai. Laimėjusi prestižinę Prancūzijos ministerijos stipendiją EIFFEL.

Doc. dr. Diana Barragan Ferrer turi nemažos patirties biomedicinos srityje. Didžiulę patirtį sukaupė dirbdama Prancūzijoje, tokiuose inovaciniuose centruose kaip: LCA-CATAR (Toulouse, Prancūzija), Centre de R&D et Transfert de Technologie (Technologijų centras), teikiančiame paslaugas, susijusias su naujausiomis technologijomis ir naujų produktų gamyba bei jų tyrimais ir kūrimu.

Šiuo metu lektorė docentė taip pat dėsto Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Biomedicinos diagnostikos ir Kosmetologijos katedroje. Nuolatos stažuojasi Prancūzijos mokslo institucijose ir dalyvauja daugelyje projektų kaip tyrėja. Yra parašiusi daugiau kaip 20 straipsnių, kurie spausdinami pripažintuose tarptautiniuose mokslo žurnaluose. Dalyvauja tarptautinėse konferencijose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Yra išleidusi mokomąją medžiagą susijusią su aktyviais komponentais esančiais kosmetikos produktuose. Veda seminarus apie aktyvius komponentus kosmetikoje ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Konsultuoja kosmetikos gamintojus, kuriant inovatyvius kosmetikos gaminius.

Lektorė Indrė Buslienė
Indrė Buslienė

Kosmetologė, dėstytoja, praktikė, turinti LSMU slaugos bakalauro diplomą bei Kauno kolegijos profesinio bakalauro diplomą ir Kauno aukštesniosios medicinos mokyklos diplomą.

Indrė yra sukaupusi 16 metų praktinės darbo patirties, o iš jų net 12 metų dirbusi estetinės medicinos klinikoje, dermatologų komandoje.

Yra sukaupusi akademinį bagažą dirbant dėstytoja Kauno kolegijoje Medicinos fakultete Kosmetologijos katedroje.

Stažuojasi užsienio šalyse (Italija, Belgija, Izraelis ir kt.) ir skaito pranešimus konferencijose ir grožio bei sveikatinimo parodose. Veda seminarus bei individualius mokymus grožio specialistams.

Lektorė Asta Mažeikienė
Asta Mažeikienė

Elenos Zemskovos masažo mokyklos Lietuvoje savininkė, jau 6 metus organizuojanti mokyklos veiklą Lietuvoje. Jau 20 metų aktyviai dalyvaujanti grožio srityje, pradedant nuo pardavimų grožio srities specialistams, vadovavimo SPA namams, koučingo mokymų vedimo kosmetologams, kirpėjams, didelių SPA komandoms.

Organizuodama veiklą, pati palaipsniui įsitraukia į mokymus, to pasekoje yra pabaigusi visas veido masažo technikas ir įgijusi VEIDO CHIROMASAŽO IQ MEISTRO statusą. Sukauptos žinios, argumentacija apie masažą augina norą dalintis tuo, skleidžiant teisingą požiūrį į veido bei kūno masažus.

Lektorė Jurgita Karčiauskienė
Jurgita Karčiauskienė

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė turinti didesnę nei 13 metų darbo patirtį. Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Kauno krašto dermatologų draugijos, Lietuvos lazerinės medicinos draugijos narė.

Lektorė Milda Miknevičienė
Milda Miknevičienė

Farmacijos specialistė, vaistininkė, „Homeopatijos ir homotoksikologijos“ asociacijos narė, Lietuvos ir užsienio farmacijos konferencijų dalyvė.

Lektorius Gyd. Decker Weiss, medicinos mokslų daktaras
Gyd. Decker Weiss, medicinos mokslų daktaras

Gyd. Decker Weiss gydytojas – kardiologas, natūropatas, medicinos mokslų daktaras mitybos klausimais. Gyd. Weis tapo pirmuoju natūralios medicinos kardiologu, baigęs mokslus Kolumbijos ligoninėje, Arizonos kardiologijos institute ir Arizonos kardiologijos ligoninėje bei tapo Amerikos angiologų draugijos narys. Gydytojas, palaikydamas ryšius su Arizonos kardiologijos ligonine, atidarė išmanų „Scottsdale“ širdies institutą, kuriame jis padėjo tūkstančiams pacientų saugiai sumažinti gydymą vaistais, panaikino angioplastinių ir šuntavimo operacijų poreikį, taip pat užkirto kelią širdies ligoms ir daugybei aritmijų.

Tarptautinė sveikatos priežiūros specialistų asociacija ir Tarptautinė kardiologų asociacija 2012 m. gyd. Weiss įtraukė į „pagrindinių pasaulio gydytojų“ sąrašą. Med. mokslų daktaras pardavė savo praktiką 2013 metais pasilikdamas galimybę ribotai praktikai ir ėmėsi konsultuoti įvairias prestižiškiausias pasaulio bendroves. Prisijungė prie tyrimų instituto „Artis Research“ siekdamas padėti žmonėms, gyvenantiems konfliktų ir karo zonų valstybėse.

„Chambers“ klinikoje gyd. Weiss specializuojasi prevencinėje kardiologijoje, kuri leidžia anksti nustatyti ir gydyti širdies bei kraujagyslių ligas.

Lektorė Aimee Benbow, Mitybos mokslų daktarė
Aimee Benbow, Mitybos mokslų daktarė

Aimee Benbow „Viridian Nutrition“ kompanijoje dirba mokslinių tyrimų srityje, kuria naujas maisto papildų sudėtis ir tiria jų poveikį organizmo funkcijoms.

2008 m. baigė Surrey universitetą, mitybos bakalauro kursą. Vėliau mokėsi tame pačiame universitete ir tapo mitybos mokslų daktare.

Aimee turi daug patirties su maisto papildų gamintojais, jų švietimo srityje bei yra dirbusi kokybės kontrolės srityje. Yra „Mitybos asociacijos“ narė, tai Jungtinės Karalystės kompetentingų ir kvalifikuotų mitybos specialistų registras, kurio sąraše yra tik mokslo darbuotojai, kurie vykdo mokslinę veiklą.

Lektorius Graham Botfield, diplomuotas mitybos specialistas
Graham Botfield, diplomuotas mitybos specialistas

Diplomuotas mitybos specialistas turintis 15 metų dėstytojo ir tyrinėtojo patirtį. Graham jau daugiau nei septynerius metus dėstytojauja mitybos institute, yra vizituojantis lektorius Europos universitetuose ir kolegijose. Naudodamas savo žinias apie tradicinius vaistus, įskaitant vaistažolių ir grybų naudojimą natūralioje medicinoje, Graham visą dėmesį sutelkė į mokslinius tyrimus apie fermentuotus maisto produktus ir vaistažoles. Remdamasis savo žiniomis, tyrimais ir senovės išmintimi sukūrė unikalų Kefyr-Kombucha fermentacijos procesą.

Lektorius Martin Powell
Martin Powell

Pasaulinį pripažinimą pelnęs medicininių grybų ekspertas, biochemikas, žolininkas, kinų medicinos žinovas, knygų autorius ir lektorius turintis didesnę nei 25 metų patirtį. Martin Powell nuolatos dalyvauja moksliniuose tyrimuose su medicininiais grybais ir dėstytojauja visame pasaulyje. Knygos „A Clinical Guide and Medicinal Mushrooms“ autorius. martinpowell.net

Lektorė Alla Sintsova
Alla Sintsova

Ilgą darbo patirtį grožio industrijoje turinti lektorė Dr. Alla Sintsova – dermatovenerologė, kosmetologė, grožio instituto „Fijie“ lektorė-trenerė, tarptautinių konferencijų dalyvė ir pranešėja. Lektorė jau daugiau nei 10 metų yra sertifikuota „Cell Fusion C“ prekinio ženklo mokymų vadovė Rusijoje.

Lektorė Silvija Kontautienė
Silvija Kontautienė

Gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė. Gydytoja dermatovenerologe dirba nuo 2004 m. Mokslinio domėjimosi sritis – odos navikai. 2015 m. apgynė daktaro disertaciją tema „Vaikų ir paauglių pigmentinių apgamų tankumo sąsajos su demografiniais, konstituciniais ir kitais veiksniais“. Lietuvos dermatovenerologų draugijos ir Kauno krašto dermatologų draugijos narė.

Lektorė Asta Valytė
Asta Valytė

Gydytoja akušerė-ginekologė turinti didesnę nei 25 metų darbo patirtį. Lietuvos homeopatų asociacijos, Lietuvos homeopatijos ir homotoksikologijos asociacijos, Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė.

Lektorė Prof. dr. Nijolė Savickienė
Prof. dr. Nijolė Savickienė

Nijolė Savickienė, LSMU farmakognozijos katedros profesorė, biomedicinos mokslų daktarė. Ji skaito paskaitas studentams lietuvių ir užsienio kalbomis, farmacijos specialistams, gydytojams apie vaistinius augalus, jų vartojimo medicinoje ypatumus, fitoterapiją, augalinės kilmės ir sintetinių vaistų sąveikas. Profesorė stažavosi Švedijos Balsgardo augalų selekcijos ir genetikos tyrimo institute, Kijevo gydytojų ir provizorių tobulinimosi institute (Ukraina). Mokslinių tyrimų sritis – biologiškai aktyvių junginių vaistinėse augalinėse žaliavose ir augalinių preparatų in vitro ir in vivo tyrimai, augalinės kilmės lektinų tyrimai: išskyrimo ypatumai ir biologinis aktyvumas, polifenolius kaupiančių vaistinių augalinių žaliavų ir iš jų pagamintų preparatų antioksidantinio aktyvumo in vivo tyrimai.

Profesorė dalyvauja farmacijos ir medicinos krypties magistrantūros, rezidentūros ir doktorantūros studijų programų kūrime farmacijos, biochemijos, biotechnologijos ir medicininės genetikos srityse, Lietuvos mokslo tarybos organizuojamų mokslinių projektų kūrime bei vykdyme.

Nijolė Savickienė yra Lietuvos Vaistininkų sąjungos valdybos narė, A.Kaikario paramos ir labdaros fondo valdybos narė, LSMU Farmacijos fakulteto tarybos narė, Lietuvos respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos ligų, vaistinių preparatų ir medicinos pagalbos priemonių kompensavimo komisijos narė, Lietuvos Apiterapeutų asociacijos narė, Endobiogeninės medicinos ir integralios fiziologijos asociacijos (EMIFA) narė. Ji yra daugiau nei 50 mokslinių publikacijų, 5 mokomųjų knygų bendraautorė.

Lektorė Anna Marcjasz
Anna Marcjasz

20 metų patirtį turinti kosmetologė. Dirba ARKANA ir Beauty of Science kaip trenerė ir lektorė. Produktų vadovė ir įgyvendintoja kosmetologijos srityje, kurios straipsniai publikuojami grožio industrijos spaudoje.

Lektorius Benjamin I. Brown
Benjamin I. Brown

Natūropatas, mokslinių straipsnių rašytojas ir pranešėjas. Knygos apie virškinimo sistemą ir mitybos svarbą autorius („Digestive Health Solution“), reguliariai publikuoja straipsnius tiek moksliniuose tiek ir populiariuosiuose žurnaluose. Benas yra žurnalo „CAM Magazine“ redaktoriaus pavaduotojas, taip pat Didžiosios Britanijos koledžo „College of Nutrition and Health (BCNH)“ lektorius ir valdybos narys. Taip pat dirba mokslinių tyrimų srityje, kuria naujas maisto papildų sudėtis ir tiria jų poveikį organizmo funkcijoms.

Lektorė Sally-Ann Marsh
Sally-Ann Marsh

Sally-Ann Marsh – tarptautinio verslo plėtros vadovė. Aukštos kvalifikacijos pedagogė ir mokslininkė (biologijos, chemijos, fizikos srityse), turinti net dviejų dešimtmečių patirtį maisto papildų bei vitaminų pardavimuose. Sally-Ann Marsh veda tarptautinius seminarus, mokymus, konsultuoja partnerius kaip pagerinti pardavimus visame pasaulyje.