Aktyvūs filtrai

Rinkinys po procedūrų „Post Treat Set“

Prieinamumas: 12 Turime sandelyje
Šis patogus rinkinys idealiai tinka klientams įsigyti ir naudoti namuose po intensyvaus gydymo salone. 

Rinkinį sudaro: 
  • Post Treat gelis – pirmosioms dienoms sudirgimui numalšinti; 
  • Extreme Regenerator – tolimesnėms dienoms, kad pašalintų odos išsausėjimą ir pleiskanojimą
  • Sun Protect Cream SPF 50+ kasdieninė apsauga nuo UV spindulių ir spalvos pasikeitimo prevencija.

DERMAPEN "Dermaceuticals Hyla Active"

Prieinamumas: 12 Turime sandelyje
Intensyvi drėgmės infuzija, suteikianti gilaus drėkinimo, komforto ir atstatymo pojūtį. Hyla Active atkuria harmoniją, bet kuriam odos tipui, suformuodamas „antrąją odą“, kad būtų pasiektas greitas poveikis, kartu sumažinant ir išsklaidant matomą paraudimą bei uždegimą. Užpildas išlygina senėjimo požymius atsirandančius dėl aplinkos taršos.

Cell Fusion C Expert saloninių priemonių rinkinys

Prieinamumas: 13 Turime sandelyje
  • Cell fusion C Expert – tai sprendimai odai, paremti ilgametėmis ekspertų žiniomis ir praktika bei pritaikyti efektyviam profesionalų darbo rezultataui gauti. Visi produktai yra kuriami 6 patyrusių dermatologų, kurie nuolat kuria ir tobulina produktus nuosavoje „pH Barrier Lab“ laboratorijoje.
  • Jau 22 metus ši medicininė kosmetika nuolat tobulinama ir atnaujinama remiantis naujausiais moksliniais tyrimais ir inovatyviomis technologijomis, o jų poveikis patvirtinamas klinikiniais tyrimais bei patentuotomis technologijomis.
  • Pietų Korėjoje su Cell Fusion C dirba daugiau nei 3000 klinikų, grožio salonų, plastikos chirurgų ir gydytojų. Šis rinkinys yra puiki galimybė papildyti profesionalų, dirbančių su šią medicinine kosmetika Lietuvoje, gretas!

ARKANA vasaros rinkinys PRIEŠ ir PO saulės

Prieinamumas: 5 Turime sandelyje
Džiaukitės atostogomis kartu su savo veido oda ne tik Jūs, bet ir Jūsų klientės!

Šis produktų rinkinys taps jūsų geriausiu draugu norint suteikti odai apsaugos, raminimo bei gaivinimo be didelių pastangų. 

Apsaugokite odą kremu nuo saulės, o po saulės vonių nuraminkite ją raminančiu geliu bei atgaivinkite lakštine kauke su sniego grybu! Paprasta ir veiksminga!

Argi tai ne puiki rekomendacija klientei, kuri ruošiasi atostogoms? 😊