Aktyvūs filtrai

Lūpų balzamas „Mango“

Prieinamumas: 111 Turime sandelyje

Šis egzotiško aromato balzamas lūpoms pasižymi drėkinančiomis savybėmis, dėl sudėtyje esančių makadamijos riešutų aliejaus ir maitinančioms savybėms, dėl sviestmedžio aliejaus. Užtepus balzamo ant lūpų jos įgaus lengvą atspalvį, spindesį ir mango aromatą! Tai telpanti į rankinę kasdienė gaiva jūsų lūpoms.

Sausas, žėrintis aliejus kūnui, veidui ir...

Prieinamumas: 162 Turime sandelyje

Stulbinantį žėrėjimą suteikiantis sausas aliejus 3-in-1, skirtas kūnui, veidui ir plaukams. Jo formulė, praturtinta minkštinančiais persikų ekstraktais, taip pat sujungia saldžiųjų migdolų, simondsijų ir abrikosų kauliukų aliejų puoselėjamąsias savybes, kad oda sublizgėtų. Šis neriebios tekstūros sausas aliejus greitai įsiskverbia į odą ir palieka ją švelnią bei elastingą. 

  • Suteikia odai intensyvų žėrėjimo ir žvilgesio efektą! 
  • Aliejus nepalieka nemalonaus lipnumo ir riebumo pojūčio ant odos.
  • Sausa aliejaus struktūra greitai susigeria ir palieka ant odos subtilų žvilgesį. 
  • Aliejus sudrėkina ir pamaitina odą.

Idealiai tinka visų tipų odai.

Cukrinės vatos aromato drėkinantis lūpų...

Prieinamumas: Neturime

Šis cukrinės vatos lūpų balzamas yra tarsi saldi priežiūra jūsų lūpoms. Praturtintas makadamijos riešutų aliejumi bei taukmedžio sviestu. Lūpų balzamas maitina ir padeda apsaugoti jūsų lūpas. Balzamo tekstūra šiek tiek tonuota dėl to lūpoms yra suteikiamas lengvas žvilgesys. Tai kasdienis spindesys ir drėgmė jūsų lūpoms, kuri telpa į rankinę.