Aktyvūs filtrai

Lūpų balzamas „Mango“

Prieinamumas: 63 Turime sandelyje

Šis egzotiško aromato balzamas lūpoms pasižymi drėkinančiomis savybėmis, dėl sudėtyje esančių makadamijos riešutų aliejaus ir maitinančioms savybėms, dėl sviestmedžio aliejaus. Užtepus balzamo ant lūpų jos įgaus lengvą atspalvį, spindesį ir mango aromatą! Tai telpanti į rankinę kasdienė gaiva jūsų lūpoms.

Šventinis rinkinys „Draugei“

Prieinamumas: Neturime
Šventinis rinkinys: ribotas kiekis! 🔥

Nuostabi dovana, subalansuota sausai odai! Rinkinyje net 4 klientų itin pamėgtos kaukės ir tikras žiemos must have - maitinantis lūpų balzamas.

Rinkinys atkeliaus su itin dailiu juodu TAVO GROŽIUI maišeliu bei bordo šilkiniu popieriumi, todėl nereikės rūpintis įpakavimu.

Cukrinės vatos aromato drėkinantis lūpų...

Prieinamumas: Neturime

Šis cukrinės vatos lūpų balzamas yra tarsi saldi priežiūra jūsų lūpoms. Praturtintas makadamijos riešutų aliejumi bei taukmedžio sviestu. Lūpų balzamas maitina ir padeda apsaugoti jūsų lūpas. Balzamo tekstūra šiek tiek tonuota dėl to lūpoms yra suteikiamas lengvas žvilgesys. Tai kasdienis spindesys ir drėgmė jūsų lūpoms, kuri telpa į rankinę.

Šventinis rinkinys „Riebiai odai“

Prieinamumas: 12 Turime sandelyje
Ribotas kiekis!🔥

Nuostabi dovana, subalansuota riebiai odai! Rinkinyje: Cell Fusion C EXPERT „Rebalancing Moisturizer“ kremas, porų valiklis „Pore Delete Bubble Pack“ bei Blancreme kaukė „Coconut“.

Rinkinys atkeliaus su itin dailiu juodu TAVO GROŽIUI maišeliu bei bordo šilkiniu popieriumi, todėl nereikės rūpintis įpakavimu.