Aktyvūs filtrai

Kvepianti žvakė „Christmas Tree”

Prieinamumas: 46 Turime sandelyje

Jaukus, aromatingas žiemos švenčių pušų ir eglių mišinys su sodriomis kedro medžio bazinėmis natomis, įkvėptas nuostabiausio metų laiko. Ši žvakė kvepia tarsi gyva Kalėdų eglutė, kurdama jaukumą ir šventinę nuotaiką. 

Graži spalvota stiklinė žvakė suteikia ryškumo ir žvilgesio bet kokiam interjerui.  

Blizgesį suteikiantis aviečių kūno šveitiklis...

Prieinamumas: 1 Turime sandelyje

Itin malonaus aviečių kvapo kūno šveitiklis su cukrumi ir rausvuoju moliu švelniai, bet veiksmingai šveičia odą, pašalina negyvas odos ląsteles ir skatina natūralų odos atsinaujinimą.

Šveitiklis ne tik nušveičia negyvas odos ląsteles, bet tuo pačiu drėkina bei minkština odą, o šviesą atspindintys natūralūs mineralai suteikia odai subtilaus žvilgesio.

Greipfrutų ir mandarinų kūno šveitiklis...

Prieinamumas: Neturime

Greipfrutų ir mandarinų kūno šveitiklis su cukrumi ir simondsijų granulėmis švelniai ir veiksmingai šveičia odą, pašalina negyvas odos ląsteles ir skatina natūralų odos atsinaujinimą.

Šveitiklis ne tik puikiai nušveičia negyvas odos ląsteles, bet tuo pačiu drėkina, minkština bei puoselėja odą.

Toninis vidutinio atspalvio BB kremas „Skin...

Prieinamumas: 21 Turime sandelyje

Lengvas daugiafunkcinis vidutinio atspalvio BB kremas lengvai susigeria į odą, kad paslėptų netobulumus ir suteiktų vidutinio tamsumo, šiek tiek matinį atspalvį.

Natūralios kilmės pigmentai ir šviesą atspindintys mineralai padengia odą, skaistina ją, suteikia jaunatviško spindesio ir natūralų šiek tiek matinį atspalvį.

Kreminis pieštukinis hailaiteris, nude spalvos...

Prieinamumas: 4 Turime sandelyje

Kreminis pieštukinis hailaiteris suteikia švelnų, subtilų nude atspalvį toms veido vietoms, kurias norite pabrėžti. 

Hailaiteris puikiai tinka makiažui ir veido kontūravimui. 

Ne tik padeda pabrėžti norimus veido bruožus, bet tuo pačiu maitina ir drėkina odą, bei padeda išlyginti odos toną ir suteikia jau gaivaus švytėjimo.