0
  • Krepšelyje nėra produktų.
Viso:0.00
 

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Prekes pristatome:

  • Į DPD terminalus (pristatymo kaina €1.99)
  • DPD kurjeriu (pristatymo kaina €2.99)
  • Į LP Express paštomatus (pristatymo kaina €1.99)
  • Į Omniva paštomatus (pristatymo kaina €2.75)
  • ZITICITY kurjeriu (pristatymo kaina €2.99)

Pasirinkus pristatymą per kurjerių tarnybą, kurjeris informuos skambučiu ar žinute prieš pristatydamas siuntą.

Užsisakant per tikprofesionalams.lt tinklapį nemokamas pristatymas yra nuo 60 €. Užsisakant per regiono vadybininkę, nemokamas pristatymas yra nuo 90 €.

ZITICITY nemokamas pristatymas negalioja.

Prekės pristatymo laikotarpis yra 2-3 darbo dienos, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais).

 

ZITICITY pristatymas šventiniu laikotarpiu:

Artėjant šventiniam laikotarpiui ir didėjant internetinių užsakymų srautams, norime informuoti, kad nuo lapkričio 27 dienos iki 2020 metų pabaigos siuntas pristatysime per 24 – 48 val. nuo paėmimo.

Pristatymo dieną gausite SMS žinutę su pristatymo laiku 30 min. tikslumu.

Šis laikinas pakeitimas padės Jums turėti aiškesnius pristatymo terminus, geriau planuoti savo laiką ir išvengti galimų nemalonių situacijų, jeigu siunta jus pasiektų ne tą pačią dieną.

 

Grąžinimas

1.1. Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos Pardavėjui per 14 dienų, jei Pirkėjas Prekės nenaudojo ir turi šios prekės pirkimo dokumentą. Panaudotą kokybišką Prekę Pirkėjas gali grąžinti tik gavus Pardavėjo rašytinį sutikimą apie Prekių priėmimą. Šalys susitaria, kad kitos Prekių grąžinimo sąlygos vykdomos taip kaip tai numato LR Civilinis kodeksas ir Prekės įsigijimo metu galiojusios Mažmeninės prekybos taisyklės.

1.2. Prekių gražinimas vykdomas Pirkėjui išrašant grąžinimo aktą, nurodant tokias pačias prekių kainas, kokiomis šios buvo pirktos (įvertinus pritaikytas nuolaidas, akcijas, kreditines sąskaitas) ir PVM sąskaitos-faktūros datą bei numerį.

1.3. Kai Pirkėjas nesumoka už prekes ilgiau nei numatyta šioje Sutartyje arba apmokėjimui pateiktoje PVM sąskaitoje faktūroje, Pardavėjas be atskiro įspėjimo gali pareikalauti grąžinti visas neapmokėtas prekes, o Pirkėjas turi jas grąžinti ne vėliau kaip per 1 (vieną) darbo dieną nuo pareikalavimo gavimo dienos.

1.4. Grąžinamoms Prekėms Pardavėjas išrašys kreditinę sąskaitą faktūrą, o Pirkėjas Debetinę sąskaitą faktūrą (jeigu jam privaloma pagal teisės aktus).

 

Kilus klausimams, kreipkitės į savo regiono vadybininkę.

  • Vilniaus regionas: +370 (620) 60 888, vilnius@bioklinika.lt
  • Kauno regionas: +370 (610) 20 525. giedre@bioklinika.lt
  • Klaipėdos regionas: +370 (620) 77 740, klaipeda@bioklinika.lt
  • Tinklų vadybininkė: +370 (619) 68 520, ernesta@bioklinika.lt