0
  • Krepšelyje nėra produktų.
Viso:0.00

Kompanija Viridian – etiškų vitaminų gamintoja, buvo įkurta 1999 m. Didžiojoje Britanijoje. Svarbiausi Viridian principai yra gaminti tokius produktus, kurie pasižymėtų aukščiausiais etikos standartais ir sukurti paramos fondą skurstantiems vaikams bei aplinkosaugai. Kompanija Didžiojoje Britanijoje buvo nominuota produktų žurnaluose Ethical Consumer (Etiškas pirkėjas) bei The Good Shopping Guide (Gerų pirkinių gidas). Šie apdovanojimai įrodo, jog įmonė įsipareigoja tiekti tik švarius ingredientus, rūpintis aplinka bei dalyvauti labdaringoje veikloje.

Kuo ypatingi Viridian papildai?

Kokybė – Kompanija garantuoja kruopščiai atrinktus 100 % grynus ir aktyvius ingredientus. Nenaudojamos jokios priemaišos, dažikliai, klijai, užpildai ar surišėjai. Be jokių dirbtinių konservantų, cukraus, kvapų skonį gerinančių medžiagų ar chemikalų. Griežtai be nano, GMO technologijų, nebuvo paveikti radiacijos ir  neatliekami jokie bandymai su gyvūnais. Produktai yra švarūs ir visiškai gryni, kūrime ir gamyboje yra panaudojama geriausia farmacijos patirtis.

Ekologiški maisto papildai – Daugiau negu 40 % arba apie 70 maisto papildų yra sertifikuoti The Soil Association – aukščiausiu ekologiškumo standartu, garantuojančiu jog gaminyje nėra žmonėms ar aplinkai potencialiai kenksmingų medžiagų.

Pagaminta Didžiojoje Britanijoje – Naudojama „Draugiška aplinkai“ gamybos technologija.

Netik nekenkia gamtai, bet ir prisideda prie jos saugojimo – Pakuotės gaminamos be plastiko, visos pakavimo medžiagos yra gaminamos iš perdirbtų medžiagų arba medžiagų, kurias galima perdirbti.

Etiškų vitaminų lyderė pasaulyje – Dalį uždirbto pelno kasmet skiria labdaringai veiklai. Pasirinkdami Viridian maisto papildus, jūs ne tik rūpinatės savo sveikata, bet ir prisidedate prie kitų gyvenimo gerinimo.

Produktai parduodami specializuotose parduotuvėlėse, siekiant palaikyti smulkųjį verslą ir vietines bendruomenes.

Kategorijos

Populiariausios Viridian maisto papildų kategorijos

Atsiliepimai apie Viridian

Reklaminė medžiaga

Čia rasite reikalingiausią Viridian reklaminę ir informacinę medžiagą: plakatus, logotipus, lankstukus, skrajutes, nuotraukas socialiniams tinklams ir kt.

Naujienos

2019 m. Gegužės 21 dieną Kaune, Biofirst klinikoje vyko lyderiaujančio etiškų vitaminų gamintojo – „Viridian Nutrition“ mokymai mūsų komandai. Seminarą vedė tarptautinio verslo plėtros vadovė Sally Ann Marsh. Mokymų metu buvo gilinamasi į tokias temas kaip: Bazinės medžiagos žmogaus organizmui; Moters sveikata (odos būklė, PMS,......

Odoje atsispindi mūsų organizmo sveikata, o vyraujanti nepilnavertė mityba ir nuolat greitėjantis gyvenimo tempas turi įtakos mūsų išoriniam grožiui ir vidinei sveikatai, jaučime augantį stresą ar net patiriame lėtinį nuovargį. 2019 m. lapkričio 12 d. įvykusio seminaro metu jo dalyvės išgirdo apie odos, plaukų, nagų......

2017 balandžio mėn. 20 dieną įvyko „Biofirst“ klinikos organizuotas seminaras į kurį atvyko ir lektorius Benjamin I. Brown iš Didžiosios Britanijos. Benjamin – natūropatas, mokslinių straipsnių rašytojas ir pranešėjas. Knygos apie virškinimo sistemą ir mitybos svarbą autorius („Digestive Health Solution“), reguliariai publikuoja straipsnius tiek moksliniuose tiek ir populiariuosiuose......

Kontaktai

Dėl papildomos informacijos prašome susisiekti su Jūsų regiono vadybininku.

Jolita-Vilnius

Jolita Petraitytė

Vilniaus regiono vadybininkė

+370 (620) 60 888
vilnius@bioklinika.lt

Giedrė Katkevičienė – Kauno regionio pardavimų vadybininkė

Giedrė Katkevičienė

Kauno regiono vadybininkė

+370 (610) 20 525
giedre@bioklinika.lt

Vita-Klaipėda

Vita Grigalaitė

Klaipėdos regiono vadybininkė

+370 (620) 77 740
klaipeda@bioklinika.lt

Ernesta Goftienė – pardavimų vadybininkė

Ernesta Goftienė

Pardavimų vadybininkė

+370 (619) 68 520
ernesta@bioklinika.lt

Roberta-Vadove

Roberta Jurevičienė

Pardavimų vadovė

+370 (615) 52 220
roberta@bioklinika.lt