0
  • Krepšelyje nėra produktų.
Viso:0.00

Atsiliepimai

 

Profesionalai apie The Organic Pharmacy sako..:

 

Aida Krupskienė, „Aidos Studija“ įkūrėja

Ekologiškos kilmės kosmetikos pradėjau ieškoti prieš daug metų, bet vis nerasdavau tinkamos. Esu išbandžiusi begalę kosmetikos kompanijų ir jų produktų, tačiau galiu nuoširdžiai pasakyti, jog atradusi The Organic Pharmacy – nustojau ieškoti. Ši kosmetika atitinka visus mano kriterijus, atsižvelgiant į sudėtį, kokybę, kvapus ir, žinoma, rezultatą. Mano nuomone, šį kosmetikos prekinį ženklą galima įvardinti kaip numeris vienas Lietuvoje. Na, o The Organic Pharmacy produktų „Rose Diamond“ linijos pavadinimas kalba pats už save. Prabangiausi ingredientai kartu su veikliosiomis medžiagomis iš gamtos daro stebuklus. Esu laiminga, atradusi bei galėdama savo grožio studijos specialistėms pristatyti ir pasiūlyti The Organic Pharmacy – vienareikšmišką ekologiškos kosmetikos lyderę.

Eglė Lubienė, „Aidos“ studija

Jau kuri laiką esu pakerėta The Organic Pharmacy ritualais – gaivumo, prabangos ir ryšio su klientais ypatingumu! Tiesiog negali likti abejingas magiškam The Organic Pharmacy pasauliui taikant grožio ritualus klientėms ir ilgalaikei odos priežiūrai namuose.

„Aušros SPA namai“

Mūsų klientai itin maloniai atsiliepia apie „The Organic Pharmacy“ rožių purvo ritualą. Šią terapiją rekomenduojame norint suminkštinti, atpalaiduoti odą ir ją prisotinti mineralais. Mėgaujantis terapija, pirmiausiai klientai pastebi ypatingai malonų procedūros aromatą ir pajaučia švelnią purvo tekstūrą. Mums, kaip profesionalams, šią procedūrą taip pat malonu atlikti dėl lengvos rožių purvo aplikacijos bei nuplovimo, o klientai džiaugiasi ilgai išliekančiu aromatu ir švelnia oda.

„Etno Spa“ namai

Labai džiaugiamės atradę The Organic Pharmacy kompaniją. Šios kompanijos produktai džiugina kiekvieną mūsų svečią. Pirma priežastis, dėl ko renkamės būtent šią kompaniją, yra produktų sudėtys. Kosmetika yra be dažiklių, be naftos produktų, kas leidžia atlikti labai natūralias ir malonias odai procedūras. Vieni iš labiausiai mėgstamų ir kasdien mūsų procedūrose naudojamų priemonių yra veido gelis „Antioxidant Face Gel“ ir veido serumas „Antioxidant Face Firming Serum“ – tobulas duetas, pasižymintis sinerginiu poveikiu, todėl šiuos brolius dvynius rekomenduojame visiems savo klientams.

Laima Beniušienė, kosmetologė, „Grožio studija Merlin“

Jau ilgą laiką dirbu su The Organic Pharmacy kosmetika, kuri mane žavi dėl savo natūralumo. Mano mėgstamiausias produktas yra vitamino C ir papajų veido kaukė „Enzyme Peel Mask with Vitamin C and Papaya“. Po šios kaukės klientų oda tiesiog švyti, tampa skaisti ir švelni. The Organic Pharmacy kosmetikos natūralūs kvapai veikia kaip aromaterapija. Atliekant „Kobido“ veido masažą, renkuosi giliai drėkinančią ir maitinančią medaus ir jazminų kaukę „Honey & Jasmine Mask“. Ši kaukė masažo metu puikiai sudrėkina ir pamaitiną išsausėjusią bei pavargusią odą. Patenkinti klientai, kurie šias procedūras kartoja jau ne vieną kartą, yra pats geriausias kosmetikos kokybės įrodymas.