0
  • Krepšelyje nėra produktų.
Viso:0.00
„The Organic Pharmacy“ gimė iš noro sukurti geresnį grožį

Pirmoji parduotuvė atidaryta 2002 metais Londono Kings gatvėje. Pagrindinis tikslas, – kurti 360 laipsnių grožį, tai yra rūpintis visapusiškai tiek išoriniu, tiek ir vidiniu grožiu, todėl The Organic Pharmacy savo asortimente turi ne tik veido ir kūno kosmetikos produktus, bet ir maisto papildus. Produktai išsiskiria natūralių ingredientų gausa yra  gaminami pasitelkiant aukštąsias technologijas bei klinikinius tyrimus. The Organic Pharmacy produktai yra žinomi visame pasaulyje, juos galima įsigyti daugiau nei 36 šalyse.

The Organic Pharmacy
Ekologiškas veiksmingumas

Kompanija The Organic Pharmacy išsamias sveikatos žinios paverčia išskirtinėmis produktų formulėmis, kurios sujungia botanines, homeopatines ir kosmetikos žinias ir kuria naują švaraus, efektyvaus grožio standartą.

Kur įmanoma The Organic Pharmacy naudoja geriausius ekologiškus ingredientus ir tiek pat daug dėmesio skiria išorės priežiūrai, kiek ir vidinei sveikatai ir pusiausvyrai, nes tikrasis grožis prasideda iš vidaus.

The Organic Pharmacy
Pagaminta Londone su Meile

 The Organic Pharmacy produktų tyrimai, formulių kūrimas ir produktų gamyba yra atliekama nuosavoje kompanijos laboratorijoje Londone. Kiekvienas produktas yra pagamintas su meile, mokslu ir žiniomis mažomis partijomis, kad būtų užtikrinta griežta kokybės kontrolė ir maksimalus veiksmingumas.

The Organic Pharmacy

Kategorijos

Populiariausios „The Organic Pharmacy“ produktų kategorijos:

Atsiliepimai apie The Organic Pharmacy

Reklaminė medžiaga

Čia rasite reikalingiausią The Organic Pharmacy reklaminę ir informacinę medžiagą: plakatus, logotipus, lankstukus, skrajutes, nuotraukas socialiniams tinklams ir kt.

Naujienos

Norime, kad ir karantino metu nenustotumėte tobulėti ir nuolatos gilintumėte žinias, todėl skelbiame sausio mėnesio online seminarų (webinarų) ciklą! Seminarai skirti tik grožio ir sveikatos srities specialistams. „Odos priežiūros rutina namuose ir Anti-aging parodomoji procedūra“ (Renginys įvyko) Sausio 7 d. 10:00-11:30 Kliento odos priežiūra namuose......

Magiškas dovanų popieriaus šiugždėjimas, šventinių patiekalų čirškėjimas, eglės šakų šnarėjimas. Kad ir kokie nenuspėjami buvo šie metai – Kalėdos ateis! Ir jau vos už keleto savaičių. Kita vertus, šiemet, kaip niekad anksčiau, rekomenduojame turėti planą Kalėdoms: kad paskutinę minutę nereikėtų stumdytis nei perpildytose kaukėtose eilėse......

Kontaktai

Dėl papildomos informacijos prašome susisiekti su Jūsų regiono vadybininku.

Jolita-Vilnius

Jolita Petraitytė

Vilniaus regiono vadybininkė

+370 (620) 60 888
vilnius@bioklinika.lt

Giedrė Katkevičienė – Kauno regionio pardavimų vadybininkė

Giedrė Katkevičienė

Kauno regiono vadybininkė

+370 (610) 20 525
giedre@bioklinika.lt

Vita-Klaipėda

Vita Grigalaitė

Klaipėdos regiono vadybininkė

+370 (620) 77 740
klaipeda@bioklinika.lt

Ernesta Goftienė – pardavimų vadybininkė

Ernesta Goftienė

Pardavimų vadybininkė

+370 (619) 68 520
ernesta@bioklinika.lt

Roberta-Vadove

Roberta Jurevičienė

Pardavimų vadovė

+370 (615) 52 220
roberta@bioklinika.lt

The Organic Pharmacy