„The Organic Pharmacy“ gimė iš noro sukurti geresnį grožį

Pirmoji parduotuvė atidaryta 2002 metais Londono Kings gatvėje. Pagrindinis tikslas, – kurti 360 laipsnių grožį, tai yra rūpintis visapusiškai tiek išoriniu, tiek ir vidiniu grožiu, todėl The Organic Pharmacy savo asortimente turi ne tik veido ir kūno kosmetikos produktus, bet ir maisto papildus. Produktai išsiskiria natūralių ingredientų gausa yra  gaminami pasitelkiant aukštąsias technologijas bei klinikinius tyrimus. The Organic Pharmacy produktai yra žinomi visame pasaulyje, juos galima įsigyti daugiau nei 36 šalyse.

The Organic Pharmacy
Ekologiškas veiksmingumas

Kompanija The Organic Pharmacy išsamias sveikatos žinios paverčia išskirtinėmis produktų formulėmis, kurios sujungia botanines, homeopatines ir kosmetikos žinias ir kuria naują švaraus, efektyvaus grožio standartą.

Kur įmanoma The Organic Pharmacy naudoja geriausius ekologiškus ingredientus ir tiek pat daug dėmesio skiria išorės priežiūrai, kiek ir vidinei sveikatai ir pusiausvyrai, nes tikrasis grožis prasideda iš vidaus.

The Organic Pharmacy
Pagaminta Londone su Meile

 The Organic Pharmacy produktų tyrimai, formulių kūrimas ir produktų gamyba yra atliekama nuosavoje kompanijos laboratorijoje Londone. Kiekvienas produktas yra pagamintas su meile, mokslu ir žiniomis mažomis partijomis, kad būtų užtikrinta griežta kokybės kontrolė ir maksimalus veiksmingumas.

The Organic Pharmacy

Kategorijos

Populiariausios „The Organic Pharmacy“ produktų kategorijos:

Atsiliepimai apie The Organic Pharmacy

Reklaminė medžiaga

Čia rasite reikalingiausią The Organic Pharmacy reklaminę ir informacinę medžiagą: plakatus, logotipus, lankstukus, skrajutes, nuotraukas socialiniams tinklams ir kt.

Naujienos

2019 lapkričio 19 dieną Kaune įvyko pasaulyje pirmaujančio, išskirtinio, klinikiniais tyrimais patvirtinto odos ir sveikatos priežiūros prekės ženklo „The Organic Pharmacy” pristatymas ir praktiniai mokymai. Prekės ženklo vadovė Indrė Venclovaitė pristatė pasaulinės grožio rinkos tendencijas, „The Organic Pharmacy“ produktų išskirtinumą ir ką reiškia 360° laipsnių......

Pasiūlymas galioja iki 2019 12 31 Pristatome išskirtinius Cell Fusion C ir The Organic Pharmacy dovanų rinkinius šventiniuose maišeliuose ir dėžutėse už ypatingas kainas – net su 50% nuolaida! Cell Fusion C rinkiniai Šventinis rinkinys „Super Skin“, 7 vnt. Šventinis universalus rinkinys, 3 vnt. Šventinis......

Akcija galioja iki 2019-10-31 Išskirtinė galimybė spalio mėnesį įsigyti The Organic Pharmacy saloninų produktų su specialia -25% nuolaida! Akcija galioja šiems produktams:       Žolelių tonikas „Herbal Toner“, 250 ml               Antioksidacinis veido gelis „Antioxidant Face Gel“, 50 ml......

Kontaktai

Dėl papildomos informacijos prašome susisiekti su Jūsų regiono vadybininku.

Inesa Žukauskienė – Vilniaus regiono vadybininkė

Inesa Žukauskienė

Vilniaus regiono vadybininkė

+370 (620) 60 888
vilnius@bioklinika.lt

Giedrė Katkevičienė – Kauno regionio pardavimų vadybininkė

Giedrė Katkevičienė

Kauno regiono vadybininkė

+370 (610) 20 525
giedre@bioklinika.lt

Daiva Ambrulaitienė – Klaipėdos regiono vadybininkė

Daiva Ambrulaitienė

Klaipėdos regiono vadybininkė

+370 (620) 77 740
klaipeda@bioklinika.lt

Ernesta Goftienė – pardavimų vadybininkė

Ernesta Goftienė

Pardavimų vadybininkė

+370 (619) 68 520
ernesta@bioklinika.lt

Roberta Jurevičienė – pardavimų vadovė

Roberta Jūrevičienė

Pardavimų vadovė

+370 (615) 52 220
roberta@bioklinika.lt

The Organic Pharmacy