0
  • Krepšelyje nėra produktų.
Viso:0.00

Atsiliepimai

 

Profesionalai apie Cell Fusion C sako..:

 

Vilija Šimkevičienė, kosmetologė

Man labai patinka Cell Fusion C SPF kremas nuo saulės riebiai odai „Clear Sunscreen SPF 48/PA+++“, kadangi nekemša porų, turi labai malonią konsistenciją bei panaudojus šį kremą neblizga veidas.

Ernesta Juoskaitė, kosmetologė

Mano ir klienčių mylimiausias – giliai drėkinantis hialurono serumas „Hyaluron Clinic“ (Hydra Max) serumas iš Cell Fusion C. Jeigu klientas skundžiasi sausa oda, aš esu užtikrinta, kad šis serumas tikrai bus puiki išeitis siekiant pagerinti odos būklę. Smagiausia tai, kad tikrai dar nusivylusių nebuvo nė vieno! Puikus produktas.

Grožio terapeutė Oksana, viešbutis “Kerpė”

Esu labai patenkinta dirbdama su Cell Fusion C ir Cell Fusion C EXPERT kosmetika. Puikūs rezultatai ir patenkinti klientai. Darbo priemonių įvairovės laisvė leidžia į kiekvieną klientą žvelgti super individualiai ir spręsti įvairias odos problemas. Taip pat, dirbu su „RegimA“ rūgštimis, kurios yra labai saugios darbui ir patinkančios klientui. Kiekvienas kartą pabandęs vis nori pakartoti procedūrą. Geriausia, kad šios dvi kosmetikos linijos leidžia būti derinamos tarpusavyje!

Gintarė Veličkaitė-Zepčikienė, kosmetologė, grožio salonas „Tiesiog apie grožį“

Man, kosmetologei, svarbiausias darbo įrankis – gera, kokybiška ir efektyvi kosmetika. Jau kelerius metus nesiskiriu su „Cell Fusion C“ produktais ir vis dažniau rekomenduoju ją naudoti ir savo klientams. Drąsiai skiriu juos net ir itin jautrios odos savininkėms. H. M. F. Vitamin Mask – tai vienas iš produktų, kurį pamilo mano klientai ir aš. Tai „vitaminų dozė“, tinkanti bet kokiai odai, greitai atstato drėgmę, maitina ir padeda atkurti natūralias odos barjero funkcijas. Vienas iš kaukės privalumų, kad naudojant vakare nereikia jos nuvalyti, drąsiai galime eiti miegoti. Kadangi mūsų oda būtent naktį pradeda dirbti kaip fabrikėlis, šios kaukės efektas sustiprėja ir atsikėlus ryte jausmas kaip po puikios veido procedūros pas kosmetologą.

Jelena Salij, kosmetologė, grožio salonas „Vingė“

Pilingas padeda pašalinti negyvas odos ląsteles nuo odos paviršiaus. Jei pilingo procedūrą atliksime reguliariai, ttai grąžinsime odai spindesį, glotnumą, skaistumą. Cell Fusion C fermentinis šveitiklis „Papaya Granule Peels“ tai stebuklingas pilingas naudoti namuose. Tai tarsi mini salonas namuose. Naujų technologijų dėka pagamintas pilingas su papainu, labai švelniai, delikačiai, bet kartu ir labai efektyviai pašalina nuo odos negyvas, suragėjusias ląsteles, gražindamas odai švytėjimą ir spindesį. Tai profesionali priemonė, kurią galėčiau rekomenduoti, net ypač jautriai odai.

Diana Misiuvienė, kosmetologė, grožio salonas „Kristė“

Per savo ilgą darbo patirtį esu išbandžiusi begalę alginatinių kaukių. Viskas pasikeitė kai išbandžiau Cell Fusion C alginatinę kaukę „Aqua Cooling Mask“. Mano klientai mane jau vadina dailininke, nes su Cell Fusion C alginatine kauke aš galiu tobulai atlikti procedūrą. Ji nevarva, greitai nesustingsta, o kas svarbiausia greitai nuramina net jautriausią veido odą. Išbandžiusi šią priemonę supratau, kad pagaliau suradau tą, kurio taip ilgai ieškojau.

Jolanta Vizgirdienė, kosmetologė, Žvėryno grožio klinika

Graži oda yra švari, skaisti oda. Tai pirmas žingsnis link tobulos odos! Natūralaus fermento papajos vaisių švelnus šveitiklis „Papaya Granule Peels“ iš Cell Fusion C, kuris visiškai nedirgina odos, paruoštas tampa putomis, tinka net jautriausiai odai. Po šveitimo oda tampa švelni, sudrėkinta, skaisti, tarsi „kvėpuoja“. Idealus produktas riebiai, probleminei odai. Tai mano klientų vienas iš mėgstamiausių Cell Fusion C produktų!

Inga Paulauskienė, kosmetologė, grožio ir estetikos namai „La Belle“

Jau daug metų ypatingą dėmesį skiriu odoms su pigmentacijos sutrikimais. Dirbu keliose pasaulio šalyse, skirtingose klimato juostose. Po gydomųjų procedūrų, man labai svarbu klientams rekomenduoti gerą apsauginį kremą, kad buvimas saulėje būtų saugus, nes šiltuose kraštuose būtina turėti savo rankinėje gerą apsauginį kremą nuo saulės. Tokius nuostabius produktus apsaugai nuo saulės atradau iš Cell Fusion C! Šiuos produktus Kipre akimirksniu įvertino ir pamėgo klientės, kadangi jie lengvai naudojami, lengvos tekstūros, gražiai tepasi, tolygiai pasiskirsto ant odos. Nepalieka baltų dėmių, neriebūs, nelipnūs, atsparūs vandeniui ir nesausina odos. Padeda apsaugoti odą po įvairių procedūrų (lazerio, injekcijų, cheminių pilingų.) Džiaugiuosi, kad vis daugiau moterų ir vyrų supranta tokių kremų svarbą ir naudoja juos kasdien.