Cell Fusion C EXPERT mokymai kosmetologams (vasaris, I lygis)

Cell Fusion C EXPERT mokymai kosmetologams (vasaris, I lygis)

Jau kuris laikas svajojate iš arčiau susipažinti su Cell Fusion C kosmetika? O galbūt siekiate pagilinti žinias? Norime suteikti Jums galimybę tobulėti, todėl rengiame mokymus grožio profesionalams!

Kviečiame į mokymus, kurių metu turėsite galimybę ne tik išklausyti teorinį seminarą, bet ir stebėti bei atlikti mokomąją procedūrą.
Cell Fusion C Expert yra TIK profesionalams skirta medicininė kosmetika, kurios veiksmingumas pagrįstas naujausiomis technologijomis ir klinikiniais tyrimais.

Datos:

  • Klaipėdoje: vasario 20 d., 11:00 (kaina: 20 Eur) (KEIČIASI LAIKAS Į 10:00 val.)

Lektorė:

Akredituota tarptautines grožio ir SPA specialistų ruošimo mokyklos ITEC dėstytoja, lektorė, tarptautinė trenerė, SPA terapijos specialistė Rasa Neverauskaitė.

Šie mokymai priklauso I lygiui:
I lygis: Baziniai procedūrų mokymai pradedantiems dirbti su mūsų atstovaujamais prekiniais ženklais
  • Seminaruose ar mokymuose bus pristatomos mūsų atstovaujamų prekinių ženklų bazinės procedūros. Mokymų metu bus galimybė išbandyti procedūras ant savęs ir pabandyti atlikti kolegei, kas leis visiškai pilnai pajausti priemonių tekstūras ir poveikį.
  • Mokymuose gali dalyvauti ką tik baigusios kosmetikų ar kosmetologų studijas, taip pat kosmetologės, kurios dar neturi 2 metų patirties.
  • Suteikiamas diplomas ir galimybė gilinti žinias II lygio mokymuose.
  • Daugiau apie mokymų lygius skaitykite ČIA

Registracija

Norėdami užsiregistruoti, užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!



Susiję prekės

All comments