Water (Aqua), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Propanediol, 1,2 – Hexanediol, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl – 10 Myristate, Ethylhexylglycerin, Cellulose Gum, Citric Acid, Prunus Amygdalus Amara (Bitter Almond) Kernel Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, Tocopherol, Pyrus Malus (Apple) Leaf Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Water, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Beta – Glucan, Ectoin, Lactococcus Ferment Lysate, Butylene Glycol, Ceramide NP, Sucrose Stearate, Cholesterol, Yeast Extract, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cholesteryl Macadamiate, Melissa Officinalis Leaf Extract, Lactic Acid, Rosmarinic Acid, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Saccharide Isomerate, Hydrolyzed Lupine Protein

Gerai suplakite, kad susimaišytų pHarrier ir mikrobiominis sluoksniai. Tolygiai užtepkite ant švarios odos ir toliau naudokite sekančias priemones.

CMS LAB kompanija buvo įkurta 2001 metais ir pastaruosius 19 metų ji nuolat tobulino kuriamus medicininės kosmetikos produktus naujausiomis technologijom, kurios pagrįstos dermatologų sprendimais. CMS LAB yra ekspertų kompanija medicininės kosmetikos srityje, kuri kuria aukšto lygio produktus ir vadovaujasi naujausiomis tendencijomis medicininės kosmetikos rinkoje Korėjoje ir visame pasaulyje.  

„Cell Fusion C“ – esminiai medicininės odos priežiūros sprendimai sprendžiantys odos problemas ir pagerinantys jos būklę

„Cell Fusion C“ sukurta odos problemų sprendimui ir tobulinimui, vystoma jau 19 metų su ekspertų ir klientų pripažinimu bei ilgamete patirtimi.  

Aukštosios technologijos – NEO CMS™

„NEO CMS™“ yra "Cell Fusion C" patentuotas ingredientas, kuris veikdamas giliuosiuose odos sluoksniuose, iš esmės atstatato ir sutvirtina odos barjerinę funkciją. 

Optimaliu santykiu sujungti 9 skirtingi ingredientai, stiprina odą nuo giliųjų jos sluoksnių ir padeda sustiprinti odos barjerinę funkciją.

CMS LAB tyrimų ir plėtros centras

„Cell Fusion C“ nuosavame tyrimų ir plėtros centre nuolatos tirinėja aukštos kokybės formules odos priežiūrai ir gydymui. Kiekvienas produktas yra patvirtinamas saugumo ir veiksmingumo testais.

Rekomenduojama kartu su:

chat Komentarai (2)
Įvertinimas
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

16 kitų prekių šioje kategorijoje: