Eglė Lubienė, „Aidos“ studija

Jau kuri laiką esu pakerėta The Organic Pharmacy ritualais – gaivumo, prabangos ir ryšio su klientais ypatingumu! Tiesiog negali likti abejingas magiškam The Organic Pharmacy pasauliui taikant grožio ritualus klientėms ir ilgalaikei odos priežiūrai namuose.

Stanislovas Kilinskas, Alytaus S. Kudirkos ligoninės konsultacijų poliklinika

Gana dažnai tenka pacientams skirti specialios paskirties Boderm medicinines priemones, nes pastebėjau, kad šių preparatų poveikiu mano pacientai yra labai patenkinti.

Eglė, „Bio Sala“ vyr. pardavėja konsultantė

Yra išbandžiusi jau ne vieną Viridian maisto papildą bei drąsiai rekomenduoja Viridian kompanijos produktus ir klientams!

Vilija Šimkevičienė, kosmetologė

Man labai patinka Cell Fusion C SPF kremas nuo saulės riebiai odai „Clear Sunscreen SPF 48/PA+++“, kadangi nekemša porų, turi labai malonią konsistenciją bei panaudojus šį kremą neblizga veidas.

Paulina Grušelionytė, med. gydytoja

TRX2 maisto papildus plaukams pirmą kartą išbandžiau žiemos metu, norėjau kiek įmanoma labiau pasirūpinti plaukais šaltuoju metų sezonu, taip pat pabandyti prieš siūlant klientams. Esu labai patenkinta šiuo produktu ir drąsiai galiu jį rekomenduoti. Kol kas visi mano klientai patenkinti šiuo produktu!

„Etno Spa“ namai

Labai džiaugiamės atradę The Organic Pharmacy kompaniją.  Šios kompanijos produktai džiugina kiekvieną mūsų svečią. Pirma priežastis, dėl ko renkamės būtent šią kompaniją, yra produktų sudėtys. Kosmetika yra be dažiklių, be naftos produktų, kas leidžia atlikti labai natūralias ir malonias odai procedūras. Vieni iš labiausiai mėgstamų ir kasdien mūsų procedūrose naudojamų priemonių yra veido gelis „Antioxidant Face Gel“ ir veido serumas „Antioxidant Face Firming Serum“ – tobulas duetas, pasižymintis sinerginiu poveikiu, todėl šiuos brolius dvynius rekomenduojame visiems savo klientams.

„Aušros SPA namai“

Mūsų klientai itin maloniai atsiliepia apie „The Organic Pharmacy“ rožių purvo ritualą. Šią terapiją rekomenduojame norint suminkštinti, atpalaiduoti odą ir ją prisotinti mineralais. Mėgaujantis terapija, pirmiausiai klientai pastebi ypatingai malonų procedūros aromatą ir pajaučia švelnią purvo tekstūrą. Mums, kaip profesionalams, šią procedūrą taip pat malonu atlikti dėl lengvos rožių purvo aplikacijos bei nuplovimo, o klientai džiaugiasi ilgai išliekančiu aromatu ir švelnia oda.

Laima Beniušienė, kosmetologė, „Grožio studija Merlin“

Jau ilgą laiką dirbu su The Organic Pharmacy kosmetika, kuri mane žavi dėl savo natūralumo. Mano mėgstamiausias produktas yra vitamino C ir papajų veido kaukė „Enzyme Peel Mask with Vitamin C and Papaya“. Po šios kaukės klientų oda tiesiog švyti, tampa skaisti ir švelni. The Organic Pharmacy kosmetikos natūralūs kvapai veikia kaip aromaterapija. Atliekant „Kobido“ veido masažą, renkuosi giliai drėkinančią ir maitinančią medaus ir jazminų kaukę „Honey & Jasmine Mask“.  Ši kaukė masažo metu puikiai sudrėkina ir pamaitiną išsausėjusią bei pavargusią odą. Patenkinti klientai, kurie šias procedūras kartoja jau ne vieną kartą, yra pats geriausias kosmetikos kokybės įrodymas.

Aida Krupskienė, „Aidos Studija“ įkūrėja

Esu išbandžiusi begalę kosmetikos kompanijų ir jų produktų, tačiau galiu nuoširdžiai pasakyti, jog atradusi The Organic Pharmacy – nustojau ieškoti. Ši kosmetika atitinka visus mano kriterijus, atsižvelgiant į sudėtį, kokybę, kvapus ir, žinoma, rezultatą. Mano nuomone, šį kosmetikos prekinį ženklą galima įvardinti kaip numeris vienas Lietuvoje. Na, o The Organic Pharmacy produktų „Rose Diamond“ linijos pavadinimas kalba pats už save. Prabangiausi ingredientai kartu su veikliosiomis medžiagomis iš gamtos daro stebuklus. Esu laiminga, atradusi bei galėdama savo grožio studijos specialistėms pristatyti ir pasiūlyti The Organic Pharmacy – vienareikšmišką ekologiškos kosmetikos lyderę.

Inga Paulauskienė, kosmetologė, grožio ir estetikos namai „La Belle“

Jau daug metų ypatingą dėmesį skiriu odoms su pigmentacijos sutrikimais. Dirbu keliose pasaulio šalyse, skirtingose klimato juostose. Po gydomųjų procedūrų, man labai svarbu klientams rekomenduoti gerą apsauginį kremą, kad buvimas saulėje būtų saugus, nes šiltuose kraštuose būtina turėti savo rankinėje gerą apsauginį kremą nuo saulės. Tokius nuostabius produktus apsaugai nuo saulės atradau iš Cell Fusion C! Šiuos produktus Kipre akimirksniu įvertino ir pamėgo klientės, kadangi jie lengvai naudojami, lengvos tekstūros, gražiai tepasi, tolygiai pasiskirsto ant odos. Nepalieka baltų dėmių, neriebūs, nelipnūs, atsparūs vandeniui ir nesausina odos. Padeda apsaugoti odą po įvairių procedūrų (lazerio, injekcijų, cheminių pilingų). Džiaugiuosi, kad vis daugiau moterų ir vyrų supranta tokių kremų svarbą ir naudoja juos kasdien.

Jolanta Vizgirdienė, kosmetologė, Žvėryno grožio klinika

„Papaya Granule Peels“ iš Cell Fusion C yra dealus produktas riebiai, probleminei odai. Po šveitimo oda tampa švelni, sudrėkinta, skaisti, tarsi „kvėpuoja“. Tai mano klientų vienas iš mėgstamiausių Cell Fusion C produktų!

Diana Misiuvienė, kosmetologė, grožio salonas „Kristė“

Per savo ilgą darbo patirtį esu išbandžiusi begalę alginatinių kaukių. Viskas pasikeitė kai išbandžiau Cell Fusion C alginatinę kaukę „Aqua Cooling Mask“. Mano klientai mane jau vadina dailininke, nes su Cell Fusion C alginatine kauke aš galiu tobulai atlikti procedūrą. Ji nevarva, greitai nesustingsta, o kas svarbiausia <span style="color:#4d5156;font-family:arial, sans-serif;font-size:14px;background-color:#ffffff;">– </span>greitai nuramina net jautriausią veido odą. Išbandžiusi šią priemonę supratau, kad pagaliau suradau tą, kurio taip ilgai ieškojau.

Jelena Salij, kosmetologė, grožio salonas „Vingė“

Cell Fusion C fermentinis šveitiklis „Papaya Granule Peels“ <span style="color:rgb(77,81,86);font-family:arial, sans-serif;font-size:14px;background-color:rgb(255,255,255);">– </span>tai stebuklingas pilingas. Jis tarsi mini salonas namuose ir tokia priemonė, kurią galėčiau rekomenduoti net ypač jautriai odai.

Gintarė Veličkaitė-Zepčikienė, kosmetologė, grožio salonas „Tiesiog apie grožį“

Man, kosmetologei, svarbiausias darbo įrankis – gera, kokybiška ir efektyvi kosmetika. Jau kelerius metus nesiskiriu su „Cell Fusion C“ produktais ir vis dažniau rekomenduoju ją naudoti ir savo klientams. Drąsiai skiriu juos net ir itin jautrios odos savininkėms!

Grožio terapeutė Oksana, viešbutis "Kerpė"

Esu labai patenkinta dirbdama su Cell Fusion C ir Cell Fusion C EXPERT kosmetika. Puikūs rezultatai ir patenkinti klientai. Darbo priemonių įvairovės laisvė leidžia į kiekvieną klientą žvelgti super individualiai ir spręsti įvairias odos problemas.