Specialios priemonės dėl Jūsų ir aplinkinių sveikatos

Specialios priemonės dėl Jūsų ir aplinkinių sveikatos

Mylimi mūsų klientai,

Mūsų bendruomenės grožis – tai susitikimai su Jumis, šypsenos Jūsų veiduose mums atvykus su naujais arba Jūsų jau pamiltais produktais.
Tačiau atsižvelgdami į nuo pirmadienio visoje šalyje įvedamą karantiną ir rūpindamiesi Jūsų bei aplinkinių sveikata, pranešame, jog mūsų vadybininkės Jūsų vizituoti negalės, bet dirbs nuotoliniu būdu, o mūsų elektroninė platforma www.tikprofesionalams.lt dirbs visu pajėgumu!

Taigi, užsakymus galėsite pateikti iš namų, o visų prekių siuntimas vyks kaip ir anksčiau. Vienintelis pokytis yra nuo pirmadienio laikinai įsigaliojanti nauja atsiskaitymo tvarka – tik atsiskaitymas kurjeriui (mokėjimas tik koretele) arba išankstinis pavedimas.

Pristatymo tarnybos informuoja, kad šiuo metu yra padidėjęs siuntų skaičius, todėl Jūsų siuntos pristatymo terminas gali prailgėti 1-2 darbo dienas, dėl to labai prašome visų savo klientų kantrybės bei supratingumo.

Suprasdami sudėtingą situaciją, iš savo pusės mes norime Jums padėti ir taikysime papildomą 10% nuolaidą sąskaitai faktūrai.

Keičiasi pristatymo kurjeriu tvarka

Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:
1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.
2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.
3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.

ATSISKAITYMAS UŽ PIRKINIUS TIK BANKO KORTELĖMIS (COD).

Nuo 2020.03.17 (antradienio) siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. 

Internetinės parduotuvės užsakytų prekių grąžinimas

Dėl koronaviruso ir jo suvaldymui pateiktų Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijų prekių grąžinimas nevyks iki kovo 30 dienos. Prekių grąžinimo terminai pratęsiami neskaičiuojant karantino laikotarpio. Prašome norinčius grąžinti prekes iš anksto susisiekti el. paštu

Išlikime gražūs ir sveiki!

Jūsų TikProfesionalams.lt komanda