0
  • Krepšelyje nėra produktų.
Viso:0.00
 

„Cell Fusion C Expert” seminaras Kaune: Odos problemų sprendimai po vasaros paremti naujausiomis medicininėmis ir technologinėmis tendencijomis

„Cell Fusion C Expert” seminaras Kaune: Odos problemų sprendimai po vasaros paremti naujausiomis medicininėmis ir technologinėmis tendencijomis

2019 m. spalio 16 dieną Kaune įvyko papildomi medicininės kosmetikos „Cell Fusion C Expert” teoriniai ir praktiniai mokymai, skirti tik odos priežiūros specialistams. Seminarą vedė akredituota tarptautinės grožio ir SPA specialistų ruošimo mokyklos ITEC dėstytoja, lektorė, tarptautinė trenerė Rasa Neverauskaitė. Dalyvavusioms kosmetologėms buvo pristatyta naujausia, Pietų Korėjoje patentuota „Cell Fusion C” technologija, buvo testuojami produktai, diskutuota apie inovacijas odos priežiūroje. Lektorė taip pat supažindino su po vasaros kylančių odos problemų sprendimo metodais salone ir namuose, naudojant „Cell Fusion C” priemones.

Praktinėje dalyje lektorė atliko parodomąsias procedūras, pademonstravo kaip įvedami „Cell Fusion C Expert” produktai ultragarsu, parodė dalyviams koks įvairiapusis yra „Cell Fusion C Expert” produktų panaudojimas ir kiekvieną kartą gali būti pritaikomas individualiems kliento poreikiams.

„Cell Fusion C Expert” yra TIK profesionalams skirta medicininė kosmetika, kurios veiksmingumas pagrįstas naujausiom technologijom ir klinikiniais tyrimais.

Džiaugiamės dideliu seminaro susidomėjimu ir dėkojame dalyvėms už buvimą kartu! Iki kitų susitikimų 😊