water, propanediol glycerin, pentylene glycol, diphenyl dimethicone, triethy ihexanoin, glycereth-26, betaine, niacinamide, trechalose, polyglyceryl-10 myristate, hydroxya cetophenone, butylene glicol, sodium citrate, ethylhexylglycerin, citric acid, disodium edta, dipotassium glycyrrhizate, fragrance, octyldodeceth-16, 1,2-hexanediol, hydrogenated lecithin, ulmus davidiana root extract, amaranthus caudatus seed extract, centella asiatica extract, ficus carica (fig) fruit extract, gluthatione, tranexamic acid, ceramide np, tocopherol, sucrose stearate, cholesterol, stearic acid, cholesteryl macadamiate, palmitic acid, saccharide isomerate, hydrolyzed lupine protein.

CMS LAB kompanija buvo įkurta 2001 metais ir pastaruosius 19 metų ji nuolat tobulino kuriamus medicininės kosmetikos produktus naujausiomis technologijom, kurios pagrįstos dermatologų sprendimais. CMS LAB yra ekspertų kompanija medicininės kosmetikos srityje, kuri kuria aukšto lygio produktus ir vadovaujasi naujausiomis tendencijomis medicininės kosmetikos rinkoje Korėjoje ir visame pasaulyje.  

„Cell Fusion C“ – esminiai medicininės odos priežiūros sprendimai sprendžiantys odos problemas ir pagerinantys jos būklę

„Cell Fusion C“ sukurta odos problemų sprendimui ir tobulinimui, vystoma jau 19 metų su ekspertų ir klientų pripažinimu bei ilgamete patirtimi.  

Aukštosios technologijos – NEO CMS™

„NEO CMS™“ yra "Cell Fusion C" patentuotas ingredientas, kuris veikdamas giliuosiuose odos sluoksniuose, iš esmės atstatato ir sutvirtina odos barjerinę funkciją. 

Optimaliu santykiu sujungti 9 skirtingi ingredientai, stiprina odą nuo giliųjų jos sluoksnių ir padeda sustiprinti odos barjerinę funkciją.

CMS LAB tyrimų ir plėtros centras

„Cell Fusion C“ nuosavame tyrimų ir plėtros centre nuolatos tirinėja aukštos kokybės formules odos priežiūrai ir gydymui. Kiekvienas produktas yra patvirtinamas saugumo ir veiksmingumo testais.

Rekomenduojama kartu su:

16 kitų prekių šioje kategorijoje: